روش افزایش مشتریان و کسب درآمد بیشتر

معرفی فعالیت شما در صفحه اول جستجوی گوگل

اگر قصد تحقیق در مورد محصول یا خدماتی را دارید از چه روشی استفاده می نمایید؟ امروزه مرسوم ترین روش در تمام دنیا جستجو در گوگل می باشد، جستجو در گوگل موجب گردیده است تا این سایت به عنوان اولین سایت در جهان با بالاترین امتیاز قرار گیرد. بیش از 85 درصد مردم جهان برای کسب اطلاعات، خرید محصولات، سفارش خدمات، آشنایی با شرکت ها و سازمان ها، دریافت اطلاعات تماس مجموعه های دولتی و غیر دولتی و هزاران موضوع دیگر در گوگل جستجو می نمایند.


بهتر است بدانید روزانه بیش از 1000 نفر در جستجوی محصولات و خدمات شما هستند؟ بطور حتم برای شما جذاب خواهد بود تا روزانه بیش از 1000 نفر شما را ببینند...! اگر پایین ترین احتمال دسترسی به شما را یک درصد در نظر بگیریم روزانه 10 نفر با شما تماس خواهند گرفت و اگر میزان خرید و ثبت سفارش روزانه از شما تنها یک نفر باشد، در طول ماه 30 مشتری جدید خواهید داشت.


ما چه خواهیم کرد؟

شما پس از معرفی و ثبت اطلاعات می توانید شرح کامل فعالیت خود را در صفحه اختصاصی خود ملاحظه نمایید (ما برای شما یک صفحه اختصاصی با شرح کامل فعالیت و روش های برقراری تماس با شما را ایجاد می نمایید). مشتریان می توانند با جستجوی موضوعات و عناوین مرتبط با فعالیت شما آشنا شوند.


تفاوت در نحوه عملکرد ما موجب موفقیت شما می گردد!

مدیران این سایت با بیش از یک ده تجربه در تولید و مدیریت انواع سایت توانسته اند تا کنون بیش از 2.5 میلیون عنوان شغلی را در صفحه اول جستجو گوگل ثبت نمایند. پس از ثبت آگهی توسط شما کارشناسان ما کلیه جملات و ریز فعالیت شما را بررسی و بهینه سازی می نمایند. مشخصات شما با بررسی تخصصی کارشناسان این سایت ثبت نهایی می گردد.

برای ثبت فعالیت شما در صفحه اول گوگل کیک نمایید

نیازمندیها، آگهی، تبلیغات، ایران، سایت نیازمندیها، مرجع نیازمندیها، سایت نیازمندیهای ایران، مرجع نیازمندیهای ایران، آگهی و تبلیغات رایگان،آگهی رایگان و تبلیغات رایگان اینترنتی